Nasza Firma

Firma TRELLI została założona w 1991 roku i od początku produkuje schody drewniane (sosna, jesion, buk, świerk). Dodatkowo produkowane są drzwi i okna, wewnętrzne i zewnętrzne.

Bazując na dużym doświadczeniu, jesteśmy w stanie konstruować zróżnicowane kształty i łączyć różne materiały: drewno-kamień, drewno-metal, drewno-szkło.

Nasza firma znajduje się w Czerwieńsku k. Zielonej Góry, w środkowo-zachodniej części Polski, niedaleko granicznych punktów kontrolnych: Słubice-Frankfurt/O., Świecko, Sękowice, Gubin-Guben, Olszyna.

Naszymi klientami są głównie osoby prywatne i firmy budowlane. Na ogół sprzedajemy nasze produkty na rynku niemieckim, gdzie jesteśmy obecni od początku naszej działalności. W tej chwili współpracujemy z kilkuset klientami i zyskalismy uznanie za jakość, elastyczność i konkurencyjne ceny.

Liczba naszych klientów i zakres naszych produktów rośnie każdego roku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie mając na uwadzę jego satysfakcję. Ulepszamy wciąż nasze produkty pod względem technicznym, wizualnym, funkcjonalnym oraz ekologicznym. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów oraz komponentów.

Nasze doświadczenie i ilość wykonanych dotychczas konstrukcji stale podnosi relacje "jakość do kosztów" na wyższy poziom.